Самоклеюча 3D панель арабески біла 700x700x5 мм
Самоклеюча 3D панель арабески біла 700x700x5 мм
| Код товару | 2963-5 |
| Ширина | 700 mm |
| Колір | білий |
| Форма поставки матеріалу | лист |
| Товщина | 5 mm |
| Виробник | loft Expert |
| Призначення | панелі для спальні, панелі для кухні, панелі для коридору, панелі для вітальні, панелі для ванної, панелі в залу |
| Покриваєма площа | 0,49 кв.м |
| Параметри ( l x h x s ) | 700мм х 700мм х 5мм |
| Матеріал | поліпропілен |
| Довжина | 700 mm |
| Вид | декоративні панелі |
| Швидка доставка | харків, тернопіль, полтава, одеса, львів, луцьк, київ, івано Франківськ, запоріжжя, житомир, дніпро |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
109 грн
- Від 10 - 88 грн
- Від 30 - 87 грн
- Від 50 - 86 грн





