LED лампа срібна 40 см
LED лампа срібна 40 см
| Код товару | 4040 |
| Виробник | Loft Expert |
| Вид | lED Лампи |
| Швидка доставка | дніпро, запоріжжя, київ, львів, одеса, полтава, харків |
| Довжина | 400 mm |
| Матеріал | алюміній |
| Призначення | освітлення |
| Товщина | 5 mm |
| Колір | срібний |
| Ширина | 50 mm |
| Країна виробник | Китай |
998 грн
1099 грн
- Від 2 - 1050 грн
- Від 5 - 1000 грн











