LED лампа срібна 60 см
LED лампа срібна 60 см
| Код товару | 4060 |
| Виробник | Loft Expert |
| Вид | lED Лампи |
| Швидка доставка | дніпро, запоріжжя, київ, львів, одеса, полтава, харків |
| Довжина | 600 mm |
| Матеріал | алюміній |
| Призначення | освітлення |
| Товщина | 5 mm |
| Колір | срібний |
| Ширина | 50 mm |
| Країна виробник | Китай |
538 грн
1418 грн
- Від 2 - 1148 грн
- Від 5 - 1098 грн











