Самоклеюча епоксидна плитка мозаїка Андорра 305*305мм
Самоклеюча епоксидна плитка мозаїка Андорра 305*305мм
| Код товару | 23023 |
| Ширина | 305 mm |
| Колір | білий |
| Форма поставки матеріалу | лист |
| Виробник | loft Expert |
| Призначення | панелі для кухні, панелі для ванної |
| Покриваєма площа | 0,18 кв.м |
| Параметри ( l x h x s ) | 600мм х 300мм х 2мм |
| Матеріал | поліпропілен |
| Довжина | 305 mm |
| Вид | декоративні панелі |
| Швидка доставка | харків, полтава, одеса, львів, київ, запоріжжя, дніпро |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
99 грн
197 грн
- Від 10 - 192 грн
- Від 30 - 187 грн
- Від 50 - 182 грн
До кінця акції залишилось















