Самоклеюча епоксидна плитка мозаїка Гранада 236*236мм
Самоклеюча епоксидна плитка мозаїка Гранада 236*236мм
| Код товару | 28236 |
| Швидка доставка | Дніпро, запоріжжя, київ, львів, одеса, полтава, харків |
| Вид | декоративні панелі |
| Довжина | 236 mm |
| Матеріал | поліпропілен |
| Параметри ( l x h x s ) | 600мм х 300мм х 2мм |
| Покриваєма площа | 0,18 кв.м |
| Призначення | панелі для ванної, панелі для кухні |
| Виробник | loft Expert |
| Форма поставки матеріалу | лист |
| Колір | білий |
| Ширина | 236 mm |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
99 грн
138 грн
- Від 10 - 133 грн
- Від 30 - 128 грн
- Від 50 - 123 грн
До кінця акції залишилось

















