Самоклеюча плитка мармур Джерсі 600*300*3мм
Самоклеюча плитка мармур Джерсі 600*300*3мм
| Код товару | 4014-3 |
| Вид | Декоративні панелі |
| Довжина | 600 mm |
| Матеріал | поліпропілен |
| Параметри ( l x h x s ) | 600мм х 300мм х 3мм |
| Швидка доставка | дніпро, запоріжжя, київ, львів, одеса, полтава, харків |
| Покриваєма площа | 0,18 кв.м |
| Колір | білий, мармур світлий |
| Призначення | панелі для ванної, панелі для кухні |
| Ширина | 300 mm |
| Виробник | loft Expert |
| Товщина | 3 mm |
| Форма поставки матеріалу | лист |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
57 грн
- Від 10 - 54 грн
- Від 30 - 51 грн




