Самоклеюча плитка мармур Ізмір 600*300*2мм
Самоклеюча плитка мармур Ізмір 600*300*2мм
| Код товару | 7107-2 |
| Ширина | 300 mm |
| Колір | мармур темний |
| Форма поставки матеріалу | лист |
| Товщина | 2 mm |
| Виробник | loft Expert |
| Призначення | панелі для кухні, панелі для ванної |
| Покриваєма площа | 0,18 кв.м |
| Параметри ( l x h x s ) | 600мм х 300мм х 2мм |
| Матеріал | поліпропілен |
| Довжина | 600 mm |
| Вид | декоративні панелі |
| Швидка доставка | харків, полтава, одеса, львів, київ, запоріжжя, дніпро |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
57 грн
- Від 10 - 54 грн
- Від 30 - 51 грн




