Самоклеюча плитка мармур Саламанка 600*3000*2.5мм
Самоклеюча плитка мармур Саламанка 600*3000*2.5мм
| Код товару | 20903 |
| Ширина | 3000 mm |
| Колір | мармур світлий |
| Форма поставки матеріалу | рулон |
| Товщина | 2.5 mm |
| Виробник | loft Expert |
| Призначення | панелі для кухні, панелі для ванної |
| Покриваєма площа | 0,18 кв.м |
| Параметри ( l x h x s ) | 600мм х 300мм х 2мм |
| Матеріал | поліпропілен |
| Довжина | 600 mm |
| Вид | декоративні панелі |
| Швидка доставка | харків, полтава, одеса, львів, київ, запоріжжя, дніпро |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
739 грн
- Від 10 - 734 грн
- Від 30 - 729 грн
- Від 50 - 724 грн


