Самоклеюча LVT плитка Дортмунд 305*610*1,5мм
Самоклеюча LVT плитка Дортмунд 305*610*1,5мм
| Код товару | 7204 |
| Ширина | 610 mm |
| Колір | чорний, сірий |
| Форма поставки матеріалу | лист |
| Товщина | 1.5 mm |
| Виробник | loft Expert |
| Призначення | панелі для спальні, панелі для кухні, панелі для коридору, панелі для вітальні, панелі для ванної |
| Покриваєма площа | 0.21 кв. м |
| Матеріал | lVT |
| Довжина | 305 mm |
| Вид | підлогові покриття |
| Швидка доставка | харків, тернопіль, полтава, одеса, львів, луцьк, київ, івано Франківськ, запоріжжя, житомир, дніпро |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
79 грн
84 грн
- Від 10 - 81 грн
- Від 30 - 78 грн
До кінця акції залишилось

-97x97.jpg)



