3D Самоклеюча фольга валенсія 0.6 * 10 м
3D Самоклеюча фольга валенсія 0.6 * 10 м
| Код товару | 6001 |
| Ширина | 600 mm |
| Колір | мікс кольорів |
| Товщина | 0.5mm |
| Виробник | loft Expert |
| Призначення | плівка для меблів |
| Покриваєма площа | 6 кв. м |
| Параметри ( l x h x s ) | 60 см * 10 м |
| Матеріал | фольга |
| Довжина | 10 м |
| Вид | фольга |
| Форма поставки матеріалу | рулон |
| Країна виробник | Китай |
398 грн
- Від 2 - 339 грн
- Від 5 - 329 грн
- Від 7 - 319 грн


