3D Самоклеюча плівка дерево венге 0.6 * 10 м
3D Самоклеюча плівка дерево венге 0.6 * 10 м
| Код товару | 2337 |
| Ширина | 600 mm |
| Колір | дерево темне |
| Форма поставки матеріалу | рулон |
| Товщина | 0.5mm |
| Виробник | loft Expert |
| Призначення | плівка для меблів |
| Покриваєма площа | 6 кв. м |
| Параметри ( l x h x s ) | 60 см * 10 м |
| Матеріал | плівка |
| Довжина | 10 м |
| Вид | плівка |
| Швидка доставка | харків, тернопіль, полтава, одеса, львів, луцьк, київ, івано Франківськ, запоріжжя, житомир, дніпро |
| Країна виробник | Китай |
598 грн
- Від 2 - 539 грн
- Від 5 - 529 грн
- Від 7 - 519 грн


