Самоклеючі шпалери рожеве золото 680*2800*2.5мм
Самоклеючі шпалери рожеве золото 680*2800*2.5мм
| Код товару | 21393 |
| Ширина | 2800 mm |
| Колір | рожевий, пурпурний |
| Форма поставки матеріалу | рулон |
| Товщина | 2.5 mm |
| Виробник | loft Expert |
| Призначення | панелі для кухні, панелі для ванної |
| Покриваєма площа | 0,49 кв.м |
| Параметри ( l x h x s ) | 600мм х 300мм х 2мм |
| Матеріал | поліпропілен |
| Довжина | 680 mm |
| Вид | декоративні панелі |
| Швидка доставка | харків, полтава, одеса, львів, київ, запоріжжя, дніпро |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
322 грн
- Від 10 - 317 грн
- Від 30 - 312 грн
- Від 50 - 307 грн


