Самоклеюча декоративна 3D панель Єгипет беж 700x700x5 мм
Самоклеюча декоративна 3D панель Єгипет беж 700x700x5 мм
| Код товару | 3287-5 |
| Ширина | 700 mm |
| Товщина | 5 mm |
| Виробник | loft Expert |
| Довжина | 700 mm |
| Вид | панелі під камінь |
| Швидка доставка | дніпро, запоріжжя, київ, львів, одеса, полтава, харків |
| Матеріал | поліпропілен |
| Параметри ( l x h x s ) | 700мм х 700мм х 5мм |
| Покриваєма площа | 0,49 кв.м |
| Призначення | панелі в залу, панелі для ванної, панелі для вітальні, панелі для коридору, панелі для кухні, панелі для спальні |
| Форма поставки матеріалу | лист |
| Колір | бежевий |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
109 грн
- Від 10 - 104 грн
- Від 30 - 99 грн
- Від 50 - 94 грн






