Самоклеюча декоративна 3D панель під лимонну цеглу 700x770x4 мм
Самоклеюча декоративна 3D панель під лимонну цеглу 700x770x4 мм
| Код товару | 03-4 |
| Форма поставки матеріалу | Лист |
| Матеріал | поліпропілен |
| Призначення | панелі для вітальні, панелі для коридору, панелі для кухні, панелі для спальні |
| Покриваєма площа | 0,53 кв.м |
| Довжина | 700 mm |
| Товщина | 4 mm |
| Ширина | 770 mm |
| Вид | панелі під цеглу |
| Виробник | loft Expert |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
83 грн
- Від 10 - 78 грн
- Від 30 - 73 грн





