Самоклеюча декоративна 3D панель бут білий 700x700x3 мм
Самоклеюча декоративна 3D панель бут білий 700x700x3 мм
| Код товару | 7005-3 |
| Ширина | 700 mm |
| Колір | білий |
| Форма поставки матеріалу | лист |
| Товщина | 3 mm |
| Виробник | loft Expert |
| Призначення | панелі для спальні, панелі для кухні, панелі для коридору, панелі для вітальні, панелі для ванної, панелі в залу |
| Покриваєма площа | 0,49 кв.м |
| Параметри ( l x h x s ) | 700мм х 700мм х 5мм |
| Матеріал | поліпропілен |
| Довжина | 700 mm |
| Вид | панелі під камінь |
| Швидка доставка | харків, полтава, одеса, львів, київ, запоріжжя, дніпро |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
76 грн





