Самоклеюча декоративна 3D панель мармур Лайт 700x770x3 мм
Самоклеюча декоративна 3D панель мармур Лайт 700x770x3 мм
| Код товару | 2996-3 |
| Швидка доставка | Дніпро, запоріжжя, київ, львів, одеса, полтава, харків |
| Вид | панелі під катеринославську цеглу, панелі під цеглу |
| Довжина | 700 mm |
| Матеріал | поліпропілен |
| Параметри ( l x h x s ) | 700мм х 770мм х 5мм |
| Покриваєма площа | 0,53 кв.м |
| Призначення | панелі в залу, панелі для ванної, панелі для вітальні, панелі для коридору, панелі для кухні, панелі для спальні |
| Виробник | loft Expert |
| Товщина | 3 mm |
| Форма поставки матеріалу | лист |
| Колір | мікс кольорів |
| Ширина | 770 mm |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
69 грн
- Від 10 - 66 грн
- Від 30 - 63 грн





