Самоклеюча декоративна 3D панель орнамент білий 700x700x3 мм
Самоклеюча декоративна 3D панель орнамент білий 700x700x3 мм
| Код товару | 6236-3 |
| Ширина | 700 mm |
| Колір | білий |
| Форма поставки матеріалу | лист |
| Товщина | 3 mm |
| Виробник | loft Expert |
| Призначення | панелі для кухні, панелі для коридору, панелі для вітальні |
| Покриваєма площа | 0,49 кв.м |
| Матеріал | поліпропілен |
| Довжина | 700 mm |
| Вид | панелі під катеринославську цеглу |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
69 грн
- Від 10 - 66 грн
- Від 30 - 63 грн


-97x97.jpg)
-97x97.jpg)

