Самоклеюча декоративна 3D панель бузкова цегла 700x770x3 мм
Самоклеюча декоративна 3D панель бузкова цегла 700x770x3 мм
| Код товару | 5006-3 |
| Ширина | 770 mm |
| Колір | пурпурний |
| Форма поставки матеріалу | лист |
| Товщина | 3 mm |
| Виробник | loft Expert |
| Призначення | панелі для спальні, панелі для кухні, панелі для коридору, панелі для вітальні |
| Покриваєма площа | 0,53 кв.м |
| Параметри ( l x h x s ) | 700мм х 770мм х 4мм |
| Матеріал | поліпропілен |
| Довжина | 700 mm |
| Вид | панелі під цеглу |
| Швидка доставка | харків, полтава, одеса, львів, київ, запоріжжя, дніпро |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
57 грн
59 грн
- Від 10 - 54 грн
- Від 30 - 49 грн
До кінця акції залишилось




