Самоклеюча декоративна 3D панель пурпурна цегла 700x770x3 мм
Самоклеюча декоративна 3D панель пурпурна цегла 700x770x3 мм
| Код товару | 5007-3 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Параметри ( l x h x s ) | 700мм х 770мм х 4мм |
| Покриваєма площа | 0,53 кв.м |
| Призначення | панелі для вітальні, панелі для коридору, панелі для кухні, панелі для спальні |
| Колір | пурпурний |
| Ширина | 770 mm |
| Виробник | loft Expert |
| Товщина | 3 mm |
| Форма поставки матеріалу | лист |
| Швидка доставка | дніпро, запоріжжя, київ, львів, одеса, полтава, харків |
| Вид | панелі під цеглу |
| Довжина | 700 mm |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
59 грн
- Від 10 - 54 грн
- Від 30 - 49 грн


-97x97.jpg)
-97x97.jpg)

