Самоклеюче декоративне дзеркало класік 400x600x2 мм
Самоклеюче декоративне дзеркало класік 400x600x2 мм
| Код товару | 2010 |
| Ширина | 600 mm |
| Форма поставки матеріалу | лист |
| Товщина | 2 mm |
| Виробник | loft Expert |
| Матеріал | акрил |
| Довжина | 600 mm |
| Вид | дзеркало |
| Швидка доставка | харків, полтава, одеса, львів, київ, запоріжжя, дніпро |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
394 грн
- Від 10 - 387 грн
- Від 30 - 374 грн





