Самоклеюче декоративне дзеркало овал 400x600x2 мм
Самоклеюче декоративне дзеркало овал 400x600x2 мм
| Код товару | 2006 |
| Ширина | 600 mm |
| Форма поставки матеріалу | лист |
| Товщина | 2 mm |
| Виробник | loft Expert |
| Матеріал | акрил |
| Довжина | 400 mm |
| Вид | дзеркало |
| Швидка доставка | харків, полтава, одеса, львів, київ, запоріжжя, дніпро |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
338 грн
- Від 10 - 319 грн
- Від 30 - 309 грн



