Самоклеюче декоративне дзеркало модерн 400x600x2 мм
Самоклеюче декоративне дзеркало модерн 400x600x2 мм
| Код товару | 2002 |
| Ширина | 600 mm |
| Товщина | 2 mm |
| Виробник | loft Expert |
| Довжина | 400 mm |
| Вид | дзеркало |
| Швидка доставка | дніпро, запоріжжя, київ, львів, одеса, полтава, харків |
| Матеріал | акрил |
| Форма поставки матеріалу | лист |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
394 грн
- Від 10 - 319 грн
- Від 30 - 309 грн




