Самоклеюча декоративна 3D панель під блакитну рівну цеглу 700x770x4 мм
Самоклеюча декоративна 3D панель під блакитну рівну цеглу 700x770x4 мм
| Код товару | 2016-4 |
| Ширина | 770 mm |
| Форма поставки матеріалу | лист |
| Товщина | 4 mm |
| Виробник | loft Expert |
| Призначення | панелі для спальні, панелі для кухні, панелі для коридору, панелі для вітальні, панелі для ванної |
| Покриваєма площа | 0,53 кв.м |
| Матеріал | поліпропілен |
| Довжина | 700 mm |
| Вид | панелі під цеглу |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
104 грн
- Від 10 - 99 грн
- Від 30 - 94 грн
- Від 50 - 89 грн




