Самоклеюча декоративна 3D панель Ротанг 700x770x3 мм
Самоклеюча декоративна 3D панель Ротанг 700x770x3 мм
| Код товару | 3704-3 |
| Ширина | 770 mm |
| Колір | сірий, мікс кольорів, білий, синій |
| Форма поставки матеріалу | лист |
| Товщина | 3 mm |
| Виробник | loft Expert |
| Призначення | панелі для спальні, панелі для кухні, панелі для коридору, панелі для вітальні, панелі для ванної |
| Покриваєма площа | 0,53 кв.м |
| Параметри ( l x h x s ) | 700мм х 770мм х 5мм |
| Матеріал | поліпропілен |
| Довжина | 700 mm |
| Вид | панелі під катеринославську цеглу |
| Швидка доставка | харків, полтава, одеса, львів, київ, запоріжжя, дніпро |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
69 грн
- Від 10 - 66 грн
- Від 30 - 63 грн




