ПВХ панель стиль 500x500x13 мм
ПВХ панель стиль 500x500x13 мм
| Код товару | 2078-13 |
| Ширина | 500 mm |
| Колір | білий |
| Форма поставки матеріалу | лист |
| Товщина | 13 mm |
| Виробник | loft Expert |
| Призначення | панелі для коридору, панелі для вітальні |
| Матеріал | пВХ |
| Довжина | 500mm |
| Вид | декоративні панелі |
| Швидка доставка | харків, полтава, одеса, львів, київ, запоріжжя, дніпро |
| Країна виробник | Китай |
79 грн
104 грн
- Від 10 - 68 грн
- Від 30 - 67 грн
- Від 50 - 66 грн
До кінця акції залишилось



-97x97.jpg)


