Самоклеюча декоративна 3D панель орнамент пурпурний 700x700x5 мм
Самоклеюча декоративна 3D панель орнамент пурпурний 700x700x5 мм
| Код товару | 5107-5 |
| Ширина | 700 mm |
| Колір | пурпурний |
| Форма поставки матеріалу | лист |
| Товщина | 5 mm |
| Виробник | loft Expert |
| Призначення | панелі для коридору, панелі для вітальні |
| Покриваєма площа | 0,53 кв.м |
| Параметри ( l x h x s ) | 700мм х 770мм х 5мм |
| Матеріал | поліпропілен |
| Довжина | 700 mm |
| Вид | декоративні панелі |
| Швидка доставка | харків, полтава, одеса, львів, київ, запоріжжя, дніпро |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
109 грн
- Від 10 - 104 грн
- Від 30 - 99 грн
- Від 50 - 94 грн




