Самоклеюча декоративна 3D панель мармур еспрессо 700x3080x3 мм
Самоклеюча декоративна 3D панель мармур еспрессо 700x3080x3 мм
| Код товару | 2882-3 |
| Ширина | 3080 mm |
| Колір | сірий, мармур темний |
| Форма поставки матеріалу | рулон |
| Товщина | 3 mm |
| Виробник | loft Expert |
| Призначення | панелі для коридору, панелі для вітальні |
| Покриваєма площа | 0,53 кв.м |
| Параметри ( l x h x s ) | 700мм х 770мм х 5мм |
| Матеріал | поліпропілен |
| Довжина | 700 mm |
| Вид | панелі під мрамор |
| Швидка доставка | харків, полтава, одеса, львів, київ, запоріжжя, дніпро |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
347 грн
- Від 10 - 342 грн
- Від 30 - 337 грн
- Від 50 - 332 грн





